icon-youtube-32x32

icon-mail-32x32

 

Probeerservice goes duurzaam

Geplaatst op 30-09-2023  -  Categorie: Probeerservice

2578747-8710735821956-111-02Je hebt het wellicht al gemerkt, de pakketjes van de probeerservice worden ingepakt met papieren tape.

Dit doen we al enige maanden als test en het blijkt dat deze tape zelfs beter werkt dan de oorspronkelijk gebruikte plastic tape. Op jaarbasis scheelt dit vele rollen plastic tape hetgeen bijdraagt aan minder plastic, een hot topic op dit moment. De papieren tape zorgt er ook voor dat onze verpakkingen beter heel blijven en is gemakkelijk te verwerken. 

Om onze leden ook met deze tape kennis te laten maken voegen we gratis een rol tape aan onze probeerservicepakketjes toe kunnen voegen zodat onze leden ook de retourzending milieuvriendelijk kunnen verpakken. 

In onze shop kun je de tape nu bestellen voor alleen de verzend en handlingkosten. https://www.aaconnected.nl/shop 


 

Poll:

Poll niet actief
Evenementen
 
 
Sonos ledenkorting

Aanbiedingen

Sonos is het ultieme home sound system dat je huis kamer voor kamer vult met briljant geluid. C...

Connected Magazine
Connected logo 2014 colored