icon-youtube-32x32

icon-mail-32x32

 

Windows en Apple kwestie van generaties

Geplaatst op 10-02-2023  -  Categorie: Algemeen

pollEind vorig jaar en begin dit jaar plaatsten wij een poll op de site over het gebruikte besturingssysteem van onze leden. Een meerderheid van onze leden gebruikt Windows.

Echter, als we vragen naar het gebruik van de kinderen en eventuele kleinkinderen zien we dat Apple de overhand neemt. Daarnaast zijn er nog velen die uitsluitend werken met een tablet. 

Het marktaandeel van Microsoft zal langzaam verschuiven naar andere besturingssystemen, maar voorlopig zal Windows (ook in zakelijke omgevingen) blijven bestaan. De bank heeft ook ooit onderzocht of het mogelijk was met Apple te gaan werken maar de bestaande contracten voor support en ondersteuning konden niet worden aangepast. In dit verband zijn ook chromebooks een te overwegen optie. Weinig kosten, opslag in de cloud en geen lokale bestandsopslag. Bij verlies vervang je goedkoop het apparaat en de bestanden blijven beschermd.


 

Poll:

Poll niet actief
Evenementen
 
 
Sonos ledenkorting

Aanbiedingen

Sonos is het ultieme home sound system dat je huis kamer voor kamer vult met briljant geluid. C...

Connected Magazine
Connected logo 2014 colored